Ugrás a tartalomra

2011

2011-es rendezvényeink

Kis késéssel, de elérhető lett az egyesület 2011. évi programterve. A csúszás elsősorban a honlap adminisztrátorát terheli, az egyesület elnöksége azonban gondoskodott a program minél széles körben történő terjesztésére elektronikus levelek formájában!

Válogassanak kedvükre a jól ismert programok között és találkozzunk a legtöbbön idén is!

Turisztikai szakosztály 2011-es tervei

A túrákra jelentkezni Fodor Péternél lehet a +36204196764 telefonszámon a délutáni, esti órákban, vagy a zoldpont@somogy.hu címen. A részletes kiírásokat és a pontos részvételi díjakat a jelentkezők számának ismeretében áll módunkban adni!
A túrákon a részvétel feltétele az érvényes természetbarát tagsági igazolvány!

Teremtájfutás eredmények

Hat korcsoportban, összesen 171 versenyző állt a rajthoz a hétvégi teremtájfutó diákbajnokságon a Kodály Zoltán Központi Általános Iskola tornatermében. A trükkös pályák még a rutinosabbaknak is tartogattak meglepetéseket. A legkisebbek korcsoportja volt a legnépesebb: összesen 60, 6 és 8 év közötti gyermek állt a ratjhoz. Közülük Böröcz Botond és Bierer Bianka voltak a legügyesebbek.

A korcsoportos eredménylisták alább letölthetők!